12665665_10208192340503576_1536288970_n

Pro ty kdo mě znají je jim hned jasné proč se značka, pod kterou tvořím, jmenuje BigPig:)

Pro ty kdo mě neznáte…jmenuji se Veronika. Jsem máma na plný úvazek. která se potřebuje seberealizovat:)

Zbožňuju prasata…prostě vše co má prasečí podobu. Táhne se to se mnou už dlouho… Proto když jsem se rozhodovala pod jakým názvem budu tvořit nemusela jsem dlouho přemýšlet:)

Proč to dělám? Začala jsme tvořit věci pro své děti. Nenašla jsem v obchodech to co jsem hledala. Proto jsem začala vše vyrábět sama. Jenže už máme doma tolik vyrobených věcí, že manžel řekl, že už budu muset přestat vyrábět. Mě to začlo tak strašně začalo bavit, že jsem se nechtěla tvoření vzdát, a proto jsem se rozhodla, že budu vyrábět i pro ostatní. Někdy je to velmi náročné ale vaše krásné vzkazy a povzbudivé komentáře mě motivují tvořit dál….a rozdávat tak radost i jiným dětem ne jen vlastním:)

BigPig výrobky promýšlím dlouho ve své hlavě než je uskutečním. To, že se dostanou do mého e-shopu, je pro mě dlouhý proces, který začíná vymyšlením designu výrobku a výběrem materiálu, na kterém mi hodně záleží. Šiju jen z kvalitních látek české výroby. Dřevěné korálky nebo dekorace jsou taktéž české výroby. No a nakonec přijde samotná výroba výrobku.

První kousek je vždy pro mé vlastní děti a poté další kousky vyrobím k prodeji. Vše je tak otestováno tím nejnáročnějším zákazníčkem:)

Výrobky tvořím vždy jen po pár kusech, a každý je originál:)

Budu moc ráda, když se vám mé věci budou líbit…dávám do toho vše!

 

Doručovat balíčky se snažím vždy do 14 dní od objednání.

chrooo vaše BigPig Veru:)